LASOCARE a volné radikály

Dlouhodobé zkušeností a nežádoucí účinky laktoferrinového gelu

Zastavte stárnutí! (LASOCARE a volné radikály)

LASOCARE a volné radikály

V minulém čísle uveřejněný dermatologický test laserového gelu LASOCARE, vzbudil značný čtenářský ohlas. Ptáte se na dlouhodobé zkušeností a nežádoucí účinky laktoferrinového gelu. Obrátili jsme se přímo na vývojovou laboratoř MEDISTELLAR ve švýcarském Zugu, kde LASOCARE vyvinuli.


Někteří čtenáři minulé číslo našeho časopisu možná nečetli. Jaký je stručný princip laserového gelu?

Laktoferrinový gel LASOCARE 645, je citlivý na oranžově červené světlo laseru. Byl vyvinut a testován během sedmi let ve spolupráci Švýcarska, Německa, Francie a Belgie. Principem jeho funkce je působení dvou vzácných enzymů, laktoferrinu a laktoperoxidázy, které jsou obsaženy v mateřském mléce. Příroda jimi chrání citlivý povrch sliznice právě narozených mláďat proti škodlivým vlivům agresivního okolí. Účinnost ochrany rychle roste, ozáříme-li tyto enzymy laserem vhodné barvy. Po vmasírování gelu do hlubky kožních pórů tak reakci nastartujeme světlem speciálního laseru. Laktoferrin předá světelnou energii laktoperoxidáze, ta produkuje kysličník uhličitý, vodu a kyslík. Zkušenosti ukazují, že kyslíkový dluh ošetřované pleti tak vyrovnáme s účinností, jaká je jinými metodami zatím nedosažená. A výsledek? Vymizení bakteriálních aknetických kultur a zejména omlazení jednotlivých vrstev pokožky. To se projeví stejnoměrným vypnutím pleti, vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek velkých. První výsledky lze pozorovat už po první aplikaci v kosmetickém salonu, ale nejtrvalejších výsledků lze dosáhnete pravidelným používáním gelu.

V poslední době se objevily dotazy na téma LASOCARE a volné radikály. Například tento: „Druhým rokem používám metodu LASOCARE a jsem s ní velmi spokojena. Na jedné přednášce o výhodách laseru v kosmetice jsem však zaslechla varování před nejmenovaným laserovým gelem, který se skládá z peroxidu vodíku a tudíž produkuje volné radikály. Můžete zjistit, o který gel se jednalo?

K varování před přípravky, produkujícími volné radikály se rádi připojíme. Krémy s obsahem např. dibenzoylperoxidu mají své opodstatnění. Jsou často používány na oxidační odstranění aknetických ohnisek, avšak patří výhradně do rukou lékaře. Ve Švýcarsku je v drogeriích volně k dostání pleťová voda na bázi dibenzoylperoxidu a sugestivní reklama ji denodenně mladistvým doporučuje jako rychlé a konečné řešení jejich komplexů!
Vaše čtenářka svým dotazem ale připomněla hlasy, které se na Slovensku snažily dát do souvislosti volné radikály a LASOCARE.

Závist?

Je to pochopitelné, ty hlasy se ozývaly už v době, kdy se některé konkurenční firmy snažily obejít patent na přípravu laktoferrinového gelu. Je tomu přesně naopak-gel LASOCARE 645 vznik volných radikálů velmi účinně potlačuje. Možná, že nedorozumění vzniklo neodborným pročtením návodu či popisu složení přípravku. Doporučujeme konzultovat skutečného lékaře-odborníka. Dokonalou čistotu reakce hlídá totiž právě onen enzym laktoferrin, který slouží jako velmi dokonalá a dlouhodobě osvědčená antioxidační ochrana organismu proti stárnutí. V mateřském mléce jej použila už Matka příroda, v gelu LASOCARE 645 jsme jej použili my a jeho použití bychom nejraději doporučili každému, kdo chce proti stárnutí pleti bojovat. Jsme přesvědčeni, že několik desítek tisíc spokojených zákazníků je dostatečným doporučením.

Rozhovor vedla
MUDr. B. Pivcová, Prahavytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2008 Medistellsar | poradna@medistellar.com