Servis

Důležité upozornění pro majitele kosmetických laserů

Společnost Medistellar GmbH Switzerland si je vědoma vysoké spolehlivosti svých produktů a původně stanovila interval pravidelných servisních prohlídek svých laserů na dva roky.
Pracovníci hygienické kontroly v kosmetických salonech v České Republice však vyžadují "předložení servisního certifikátu ne straršího jednoho roku". Tedy podobně, jako je tomu u zdravotnických přístrojů podle Nařízení vlády č. 123.
Pozitivním prvkem tohoto nařízení je lepší kontrola stavu laserů nejrůznějších výrobců, používaných na území České republiky.
Negativním prvkem je nutnost za tak častý servis platit. Abychom vyšli našim zákazníkům vstříc, zahrnuli jsme do ceny servisní technické kontroly 1280 Kč několik nadstandardních procedur.:
kromě
- proměření bezpečnostně relevantních elektrických parametrů
- proměření bezpečnostně relevantních optických parametrů
provádíme i
- vyčištění optiky laserového přístroje
- seřízení optických a mechanických prvků
- ověření bezpečnostních funkcí
- nastavení maximálního proudu, protékajícího laserovou diodou
- drobné opravy udržovacího charakteru

Zejména optimální nastavení proudů a optického výkonu vede k podstatnému zvýšení životnosti laserového zdroje ve Vašem přístroji a umožňuje nám poskytovat záruku v trvání osmi let od data prodeje. Pravidelné dodržování výročních servisních technických kontrol se tak promění v dobrou investicí do vybavení Vašeho salonu.
Ve snaze vyjít vstříc našim zákazníkům jsme také dále rozšířili a novou technikou vybavili naši zkušební laboratoř v Servisním středisku v Holešově.
Pokud dokážeme zvýšenou kapacitu zkušebního pracoviště optimálně využít, zkrátíme tak trvání technické prohlídky na minimum. Proto Vás prosíme, abyste zasílali své přístroje ke kontrole v souladu s datem na kontrolní nálepce, kterou byl Váš přístroj opatřen při posledním servisu. Pokud nálepku dosud nemáte, zasílejte své přístroje raději v letních měsících.


vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2008 Medistellsar | poradna@medistellar.com