Sonda HEXALINE

Plošný zářič pro důkladné a pohodlné ošetření větších ploch

Sonda HEXALINE Vývojový tým MEDISTELLAR představuje už čtvrté vývojové stádium velmi oblíbené a užitečné sondy, rozšiřující koncept LASOCARE® o možnost rychlého a účinného ošetřování větších ploch.
Sonda HEXALINE, ne zcela správně označovaná jako lineární ruční scanner, je konstrukcí a výkonem určena pro použití v kosmetice a dermatologii s fotoaktivačním omlazovacím gelem LASOCARE Basic 645®.
Sonda Hexaline je sestavena ze šesti laserových zdrojů, které se tak osvědčily u předchozí sondy Argentum.Speciální nastavení optiky umožňuje ozařovat plochy větší než 200 cm2. Majitele kosmetických salonů jistě zaujme jeden důležitý detail: sonda Hexaline vznikla mechanickým složením šesti nezávislých laserových zářičů typu Argentum (viz obr. 2). Každý z nich proto poskytuje výkon 5 mW. Vhodným geometrickým uspořádáním jednotlivých prvků je tak zaručeno, že celková intenzita laserového světla, dopadající na ošetřovanou plochu, nemůže překročit intenzitu, povolenou pro laserovou bezpečnostní třídu 3R, tedy bývalou třídu 3A.
monoscan Sonda Hexaline Vám tak velmi jednoduchým způsobem umožní dosáhnout plošné hustoty energie běžné u složitých a finančně náročných scannovacích přístrojů. Samotná sonda je přitom cenově velmi přístupná, její vysoká užitná hodnota z ní činí nezbytnou součást každého kosmetického salonu.
Sondy Hexaline jsou dnes neodmyslitelnou součástí nákupní sady Lasocare Standard. Většinu starších přístrojů typu Lasocare, i těch, které byly vyrobeny před rokem 2003 je možno zpravidla pro použití této sondy upravit přidáním speciálního elektronického modulu.

Označení Sonda HEXALINE
Oblast použití Velkoplošné oblasti
Hloubka průniku 15 mm
Aplikační vzdálenost od povrchu 5 až 30 mm
Ošetřovaná plocha min = 12cm2,  max = 600 cm2
Výkon laseru 6 laserů nezávisle 6 x 5 mW
Vlnová délka (barva) 645 nm (oranžově červená)
Rozbíhavost 92° x 19°
Hmotnost včetně kabelu 220 g
Materiál Kaptex + mosaz
Délka 200 x 45 mm
Průměr 12 mm
Délka kabelu 3 m

Trik:ozařováním větších ploch se účinek nesčítá, nýbrž násobí.
vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2008 Medistellsar | poradna@medistellar.com