KOSMETICKÉ PRODUKTY

LUNAR cosmetics

Pro všechny řídící jednotky Lasocare je typické spojení elegantního designu s dokonale promyšleným a jednoduchým způsobem ovládání. Tlačítkem PLUS a MINUS nastavíme potřebný čas a můžeme začít s ošetřením. Není nutný žádný displej s přepočítáváním vyzářené energie, není nutné žádné nastavování parametrů. Během několika vteřid po zapnutí můžete začít s prací.


Sonda Argentum

Sonda Argentum patří k nejpozoruhodnějším laserovým sondám nízkého výkonu. Příjemně se drží, je elegantně štíhlá, dokonale vyvážená a umožní Vám ošetřovat i obtížně přístupné partie, například v těsné blízkosti očních koutků, Byla vyvinuta přesně na míru požadavkům kosmetologických středisek a kosmetických salonů, zabývajících se projevy nečisté a stárnoucí pleti.


Sonda HEXALINE

Od ledna letošního roku přichází vývojový tým MEDISTELLAR s třetím vývojovým stádiem velmi oblíbené a užitečné novinky, rozšiřující koncept LASOCARE® o možnost rychlého a účinného ošetřování velkých ploch.
Sonda HEXALINE, koncipovaná jako lineární ruční scanner, je konstrukcí a výkonem určena pro použití v kosmetice a dermatologii s fotoaktivačním omlazovacím gelem LASOCARE Basic 645®.


Scanner PANORAMA

Terapeutické a kosmetologické lasery procházejí již řadu let neustálým vývojem a zdokonalováním. Pokrok techniky umožňuje konstruovat lasery s takovými vlastnostmi, které by byly před několika málo lety nedosažitelné nebo nezaplatitelné.
Slovem optický scanner označujeme zpravidla zařízení, které pomocí zrcadla rozmítá světelný paprsek po ozařovaném povrchu.


Gel LASOCARE

Terapeutické lasery nízkého výkonu dosáhly v kosmetologii pozoruhodného rozšíření. Díky nedostatečné informovanosti je však celá široká paleta možných aplikací kosmetického laseru využívána z pouhých 30%. Laser je většinou používán k hojení a regeneraci drobných jizev, ošetření oparů herpes simplex a herpes labialis, pokud je nasazen k prevenci tvorby vrásek, pak většinou bez přípravy pleťového povrchu a bez doprovodu nezbytných podpůrných postupů. O těch skutečně smysluplných objevech a nejmodernějších lasocarových postupech však kolují většinou dohady a představy, které zde uvedeme na pravou míru.vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2008 Medistellsar | poradna@medistellar.com