Vrásky

Kdy použít LASOCARE®?

Vrásky LASOCARE® aplikujte u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti, zanášení pórů, trudovitosti a projevům tzv. nečisté pleti.
Metoda využívá přirozených vlastností vzácných mléčných enzymů a dobře se snáší se všemi běžnými kosmetickými přípravky a postupy. Případné zrůžovění citlivých typů pleti je přechodně způsobeno zlepšením mikrocirkulace krve a je možno jej označit za pozitivní reakci organismu.

Naruší LASOCARE® kosmetický postup?

Praktické provedení metody LASOCARE® představuje doplnění pracovní metody kosmetičky, tedy žádnou změnu dosavadních zvyklostí. Aplikaci metody LASOCARE® je proto možno vsunout do jakéhokoli pracovního postupu ošetření pleti. Vyžaduje však investici 8-10 minut času.

Jak použít LASOCARE®

Nejprve provedeme očištění povrchu některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti.
Do takto připravené pleti důkladně vmasírujeme malé množství gelu LASOCARE®.
Bezprostředně po vmasírování gel aktivujeme laserem LASOCARE® přesně stanovené vlnové délky 645 nm (důležité!!). Na výkon laseru nejsou kladeny žádné mimořádné nároky, pokud laserová sonda emituje správnou vlnovou délku 645 nm, postačí výkon již od 4 mW. Doby osvitu laserem se pohybují okolo 6 až 10 minut. Aktivace poskytne fotocitlivému gelu dostatek počáteční energie.
V kosmetickém ošetření pak pokračujeme obvyklým způsobem, tedy například maskou, masáží, výživným či ochranným krémem a pod.
Od tohoto okamžiku je nutno dodávat pleti pravidelně malé množství čerstvého gelu.
To provádí zákaznice v rámci každodenní či každovečerní péče. Klientka si proto tubičku gelu s obsahem cca 12,8 ml zakoupí a odnese domů.
Uvedené množství gelu jí pak postačí na přibližně 30 dalších aplikací.
V případě, že bude přísun gelu přerušen na více, než 24 hodin, je nutná opětovná aktivace laserem v kosmetickém salonu.

Co pak?

Po vypotřebování gelu, tedy za jeden měsíc, je první regenerační a cyklus ukončen. Dosavadní zkušenosti ukazují, že klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se zřetelně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností. Pro udržení tak dobrých výsledků doporučujeme opakovat tyto cykly pravidelně každý měsíc. Případné vysazení Lasocaru je kdykoli možné, přibližně za tři měsíce od přerušení však počne pleť takto získanou pevnost a pružnost opět pozvolna ztrácet.
vytisknout | mapa webu | webdesign varanasi Co., s.r.o. Copyright © 2008 Medistellsar | poradna@medistellar.com